LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+ M eco tuba 200ml

Vaše hodnocení: Hodnocení 96%, z počtu recenzí: 4

Přidat do oblíbených

  • Akce
  • Sleva 23 %

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena 469 Kč

359 Kč Cena za 100 ml : 179,50 Kč

ks

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+ M eco tuba 200ml

LIPIKAR Balzám AP M (Aqua Posae Microrésyl) v kombinaci s termální vodou napomáhá obnově rovnováhy kožního mikrobiomu. Okamžitě zklidňuje pokožku a zmírňuje pocit svědění. Díky antirecidivnímu účinku oddaluje fáze akutního vysušení pokožky. Vhodný pro citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému a extrémní suchosti. Složení s maximální tolerancí, vhodné pro celou rodinu - od kojenců po seniory. Bez parfému. Rychle se vstřebává, čímž zjednodušuje a urychluje každodenní aplikaci. Nemastný, nelepivý finiš.


S trojí účinností:
  • okamžitě při aplikaci zklidňuje extrémně suchou pokožku 
  • zmírňuje pocit svědění 
  • dlouhodobě oddaluje fáze akutního vysušení pokožky
Balení obsahuje 200 ml

Dávkování a způsob užití

Jednou denně aplikujte na obličej a tělo.


Pro posílení účinku pokožku vyčistěte jemným relipidačním přípravkem bez obsahu mýdla. Doporučujeme například LIPIKAR Syndet AP . Podle potřeby také během dne aplikujte LIPIKAR Stick AP  pro zklidnění svědění a suchosti pokožky.

Složení

Aqua / Water, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Glycerin, Dimethicone, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Brassica Campestris Oleifera Oil / Rapeseed Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, PEG-100 Stearate, Propanediol, Ophiopogon Japonicus Root Extract, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Sorbitan Tristearate, Dimethiconol, Sodium Chloride, Mannose, Coco-Betaine, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Caprylyl Glycol, Vitreoscilla Ferment, Citric Acid, Maltodextrin, Xanthan Gum, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate.

Doplňující informace

Výrobce: Loreal
Kód EAN: 3337875763790
Značka: LA ROCHE-POSAY
Produktová řada: Lipikar
Charakteristika: Kosmetika

Recenze produktu LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Baume AP+ M eco tuba 200ml

5 5 z 5 (Hodnotili 4 zákaznící)

  • 24. 3. 2025 5

    Jsem spokojená

  • * 17. 10. 2023 5

    Koupeno uz po nekolikate spokojenost, pouzivame na dite.

  • 16. 8. 2022 4

    Používám v kombinaci s mycím olejem a výsledek je senzační. Pokožka je okamžitě hydratovaná, nelepí a sušší místa nesvědí. Po krátkém, ale pravidelném užívání je znát, že je pokožka hydratovaná. Vždy se těším na večerní ''rituál''.

Zobrazit všechna hodnocení (4)

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Rezervace léků z eReceptu ON-LINE