Kyselina listová v aktivní formě
-
04. 02. 2023
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jaký přípravek zvolit, pokud potřebuji aktivní kyselinu listovou (již naštěpenou)? Je vhodný např. tento přípravek?: JAMIESON Kyselina listová 1000 mcg tbl.100.
Děkuji

Dotazy z BENU poradny
-
01. 05. 2021
Kyselina listová, od kdy se užívá?
Dobrý den,
chci se zepat do jakého týdne v těhotenství se bere kyselina listová a magnesium?
děkuji za odpověď
S pozdravem -
18. 12. 2020
Množství kyseliny listové pro první trimestr?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je v tabletách Chytré miminko methylfolát 1 tabl. 60 obsaženo dostatek kyseliny listové? Případně, zda je potřeba ještě doplňovat kyselinu listovou dalšími tabletami? Jsem
asi v 5.týdnu těhotenství.
Předem Vám děkuji za odpověď.
-
21. 03. 2021
Štěpená kyselina listová-folát
Dobrý den,
prosím o radu ve kterých doplňcích stravy, pro 2. trimestr těhotenství, najdu již naštěpenou kyselinu listovou.
Děkuji -
04. 08. 2021
Kyselina listová s nejlepší vstřebatelností v těhotenství
Dobrý den,
mohli by jste mi prosím doporučit kyselinu listovou, která má složení vhodné pro vstřebání se v těle, aby jen neprošla tělem? Nedávno mi bylo sděleno v lékárně, že vitamíny GS Mamavit (které užívám), neobsahují nějakou látku, která to podporuje, ale bohužel si nepamatuji jakou, tak bych ráda pořídila k vitamínům zvlášť kyselinu listovou. Předem děkuji za odpověď.
Hezký den -
23. 09. 2021
Mohu LIVSANE Kyselinu listovou v těhotenství?
Dobrý den, je LIVSANE Kyselina listová vhodná pro těhotné? Děkuji
Dobrý den.
Pod značkou Jamieson se aktivní forma kys. listové nevyrábí. Pokud chcete čistě jen aktivní f. kys. listové, tak znám jediný přípravek - pod názvem Active folic od slovenské fy Generica.
S pozdravem.
Mgr. Václav Navrátil
vedoucí lékárník Olomouc